Najnowszy Jeffrey Dahmer Zdjecia Cial

Najnowszy Jeffrey Dahmer Zdjecia Cial
Najnowszy Jeffrey Dahmer Zdjecia Cial
Najnowszy Jeffrey Dahmer Zdjecia Cial

Najnowszy Jeffrey Dahmer Zdjecia Cial

Daftar Isi

Najnowszy Jeffrey Dahmer Zdjecia Cial
Najnowszy Jeffrey Dahmer Zdjecia Cial

 

jagotutorial.com – Hej przyjaciele, ponownie z administratorem, który podzieli się najnowszymi wiadomościami lub wirusowymi wiadomościami, które krążą w tej chwili. Przeczytaj ten artykuł do końca pod tytułem Najnowszy Jeffrey Dahmer Zdjecia Cial.

Read More

Premiera w serwisie Netflix 21 września 2022 r. Dahmer natychmiast stał się trendem. W Indonezji od momentu premiery zawsze znajdował się w pierwszej dziesiątce. Nazwisko Dahmer jest dobrze znane wielu ludziom, zarówno mieszkającym w Ameryce, jak i z innych krajów.

Jednak, jak się okazuje, wiele osób uważa, że ​​sprawa Jeffreya Dahmera to tylko scenariusz filmowy. Chociaż za tym filmem kryje się prawdziwa historia, która rzeczywiście się wydarzyła!

Sprawa Jeffreya Dahmera była szeroko dyskutowana w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie w latach 90., a ojciec Jeffreya został nawet zaproszony do wystąpienia w najpopularniejszym wówczas talk show Oprah Winfrey.

Później, gdy YouTuberzy rozmawiali o przestępcach z przeszłości, nazwisko Jeffreya pojawiło się ponownie, aż w końcu powstał film. Kim jest Jeffrey Dahmer?

Urodzony 21 maja 1960 w Portage w stanie Wisconsin, Jeffrey Lionel Dahmer jest jednym z najbardziej okrutnych seryjnych morderców i gwałcicieli seksualnych w Ameryce. Robił swoje czyny od 1978 do 1991 roku. Jego ojciec, Lionel Dahmer, był chemikiem badawczym. Jego matka, Joyce Dahmer, zajmowała się domem i od najmłodszych lat cierpiała na depresję.

Najnowszy Jeffrey Dahmer Zdjecia Cial

Najnowszy Jeffrey Dahmer Zdjecia Cial
Najnowszy Jeffrey Dahmer Zdjecia Cial

Jako dziecko ojciec Jeffreya był bardzo zajęty nauką i pracą na uniwersytecie. W domu jego przygnębiona matka często ignoruje Jeffreya i leży w jego pokoju. Z powodu tej sytuacji Jeffrey zakwestionował funkcjonowanie rodziny. Jednak mały Jeffrey był energiczny i szczęśliwy, dopóki nie przeszedł operacji przepukliny w wieku czterech lat. Od tego czasu jest cichy i nieśmiały.

Od szkoły podstawowej Jeffrey interesował się martwymi zwierzętami. Często zbierał martwe owady, ważki i motyle i wkładał je do słoików. W końcu znalazł odwagę, by zbierać martwe psy i inne zwierzęta. Następnie ciała zostały pocięte na kawałki w domu. Ojciec Jeffreya uważał, Najnowszy Jeffrey Dahmer Zdjecia Cial że to część jego ciekawości.

Jego ojciec, naukowiec, był dumny z pasji Jeffreya. Kiedyś Jeffrey zapytał ojca, jak oczyścić kości zwierząt z mięsa i innych części ciała. Wierząc, że Jeffrey miał takie same zainteresowania jak on, jego ojciec nauczył samego Jeffreya, jak wybielać i chronić kości.

Sprawa Jeffreya Dahmera.

W gimnazjum i liceum Dahmer był znany jako wyrzutek. Zaczął pić w wieku 14 lat, a nawet chodził do szkoły pijany w liceum. Mimo to Jeffrey był uważany za dobrze wychowanego w szkole, a jego stopnie nie stanowiły problemu. Mniej więcej w tym czasie Jeffrey zaczął zdawać sobie sprawę, że pociąga go seks tej samej płci. W tamtym czasie Jeffrey najwyraźniej nie był szczery wobec swoich rodziców.

Jego rodzice rozwiedli się w 1977 roku, a Jeffrey ukończył studia w następnym roku. Ojciec Jeffreya był bardzo pomocny i zawsze zachęcał Jeffreya do usamodzielnienia się, zapisując go na studia i do wojska. Niestety, ponieważ nie był jeszcze alkoholikiem, Jeffrey, który zawsze był pijany, cały czas miał kłopoty.

Jeffrey popełnił swoje pierwsze morderstwo trzy tygodnie po ukończeniu szkoły średniej. Zabrał kierowcę kampera, Stephena Marka Hicksa, który miał około 19 lat. Stephena zabrano do pijalni. Kiedy Stephen miał już odejść, Jeffrey wpadł w złość i uderzył go hantlami. Następnie Jeffrey popełnił nekrofilię na ciele Stephena. Następnego dnia Jeffrey poćwiartował ciało Stephena.

Potem Jeffrey tak się uzależnił, że zabił 17 nastolatków i dorosłego mężczyznę! Większość jego ofiar stanowili czarni, wysportowani mężczyźni. Jeffrey uwielbiał robić pamiątki ze zwłok swoich ofiar, a nawet włączał ich głowy do swojej pracy. Jego ostatnią możliwą ofiarą, niejakim Tracy Edwards, udało się uciec, dzięki czemu główna zbrodnia Jeffreya została ostatecznie rozwiązana.

Jego historia została przekształcona w film i książkę

Najnowszy Jeffrey Dahmer Zdjecia Cial, Tak szokujące, że sprawa Jeffreya uległa pewnym zmianom. Pierwszym z nich był The Secret Life: Jeffrey Dahmer, wydany w 1993 roku, z udziałem Carla Crew. Następnie film biograficzny Dahmer, wydany w 2002 roku, z Jeremym Rennerem w roli głównej. Ponadto nakręcono jeszcze trzy filmy o stanie Jeffreya lub jego życiu.

Wydano także siedem książek o Jeffreyu. Wśród nich jest Człowiek, który nie mógł zabić wystarczająco Anny Schwartz, wydany w 1992 roku. Jest też książka Christophera Berry’ego Inside the Mind of Jeffrey Dahmer: Deadly Cannibals, wydana w 2022 roku.

Jeffrey udzielił również wywiadu Inside Edition, kiedy był już w więzieniu. W tym wywiadzie Jeffrey, który nigdy nie wydawał się zdenerwowany, nawet w sądzie, był bardzo zdenerwowany przed wywiadem. 30-minutowy wywiad został wyemitowany w lutym 1993 roku.

W rzeczywistości wywiad pokazuje, że Jeffrey nie jest typem psychopaty, który nie czuje winy i jest dumny ze swoich zbrodni. Jeffrey wiedział, że jest zły, ale nie mógł powstrzymać swoich dzikich pragnień. Jeffrey upierał się również, że nie może nikogo winić. Jego głównym problemem jest on sam.

Dahmer is a Monster: The Jeffrey Dahmer Story (2022)

Reżyserzy Ryan Murphy i Ian Brennan Dahmer wydali The Beast: The Jeffrey Dahmer Story. Jest to 10-odcinkowy film, który trwa od 45 do 63 minut i jest przesyłany strumieniowo na Netflix. Evan Peters gra Jeffreya Dahmera. Inni członkowie obsady to Richard Jenkins, Molly Ringwald, Michael Leach i Nikki Nash.

Najnowszy Jeffrey Dahmer Zdjecia Cial, Serial otrzymał wiele pochwał za doskonałe wykonanie obsady. Jednak filmowi sprzeciwiało się również wielu, ponieważ wiele scen często wykorzystywało historię Jeffreya. Jeśli zastanawiasz się, o czym jest ten serial, koniecznie sprawdź go na Netflix!

Historia zaczyna się od kobiety, która mieszka obok domu Jeffreya Dahmera, zaniepokojona smrodem. Często słychać hałas od sąsiadów. Z drugiej strony pokazano Jeffreya „śledzącego” ofiary w barze dla gejów. Udało mu się również sprowadzić mężczyznę do domu. Na szczęście temu człowiekowi udało się uciec, natychmiast udał się na posterunek policji i Jeffrey został aresztowany.

Drugi odcinek zaczyna się od retrospekcji z dzieciństwa Jeffreya do młodości. Stąd możemy zobaczyć, jak wygląda życie Jeffreya, od nastolatka do dorosłego. Jak został mordercą, pochowanym i kanibalem w wieku dorosłym. Ten film jest odpowiedni dla tych, którzy kochają thriller i gatunek kryminalny. Dla tych, którym się to nie podoba, musisz przygotować swoje serce przed obejrzeniem tego!

farba

Dziękujemy za odwiedziny, nie zapomnij zasubskrybować tej sieci, aby nie przegapić żadnych modowych lub wirusowych wiadomości. To wszystko, co administrator może udostępnić na ten temat Najnowszy Jeffrey Dahmer Zdjecia Cial.

Related posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *